Podlahy

Zvolte tu správnou podlahu, která bude mít šarm - pomůžeme Vám při tom a zrealizujeme Váš sen!
 

Dřevěné podlahy

Dřevěná třívrstvá podlaha - ESCO

Jsou to česká dubová prkna, která jsou olejovaná. Zde lze vybírat z různých barevných úprav a v nabídce jsou i různě kartáčované dekory.

Dřevěná třívrstvá podlaha - WEIZER

Jedná se o podlahy rakouského výrobce vícevrstvých dřevěných podlah , který vyrábí své produkty z přírodních materiálů podtrhávající jedinečnou krásu dřeva. Jsou v nabídce povrchových úprav – lak a olej.
Nechte se unést krásnou kresbou dřeva, přírodním teplem a silou.

Korkové podlahy

V současné době je nabídka korkových podlah rozšířena o variantu plovoucí barvená korková podlaha, která usnadňuje pokládku a přitom má zachované všechny užitné vlastnosti korku, jako je tepelný a kročejový komfort. Lehce a snadno se udržuje. Oblíbené jsou především dekory, kdy je korek probarvený a dává tak pocit luxusu. Korková podlaha "hýčká naše klouby" při chůzi a navozuje velice příjemný pocit pohody v interiérech. Je ideální podlahou do ložnic, dětských a obývacích pokojů, kuchyní, šaten, domácích pracoven, tělocvičen a odpočinkových prostor.

Vinylové podlahy

Nabízíme vám širokou nabídku vinylových podlah, které dokonale imitují dřevěnou podlahu, kámen i dlažbu. Na rozdíl od dřevěné podlahy jsou odolnější a také vhodné do komerčních prostor.
- vysoce odolné vůči opotřebení, elegantní design, příjemná akustika, možné použít pro podlahové topení, odolnost vůči vlhkosti a vodě, snadná údržba.

PVC podlahy

Nejžádanější „hladkou“ podlahou je v současnosti CV podlahovina jinak řečeno „měkčené“ PVC. Přispívá k tomu i fakt, že na první pohled vypadá jako přírodní materiál díky dokonalým imitacím. PVC podlahy dostanete v různých šířkách (2m; 3m; 3,5m; 4m; 5m), díky čemuž minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat spoj a materiál se nastavovat.
Nejvíce pokládané CV krytiny jsou označeny Novilon a v nabídce je kolekce Nova a Viva.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy patří v současnosti k vyhledávaným podlahovým krytinám řadící se mezi plovoucí podlahy. Laminátové podlahy vám nabízí širokou škálu dekorů, které výborně imitují jak dlažbu a kámen, tak i dřevěnou podlahu. Další neodmyslitelnou výhodou laminátu je tvrdost materiálu a jeho cenová dostupnost.
V nabídce jsou i koberce a umělý trávník.

Podlahy do domácnosti

ukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahyukázka podlahy ukázka podlahyukázka podlahyukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahyukázka podlahyukázka podlahyukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahyukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahy ukázka podlahy dřevěné podlahy dřevěné podlahy dřevěné podlahydřevěné podlahy

Podlahy pro sportovní haly

sportovní podlahy sportovní podlahy sportovní podlahy sportovní podlahysportovní podlahy sportovní podlahy sportovní podlahy