Schodiště

Každé přání zákazníka se snaží firma Buffalo uspokojit nabídkou schodišť a zábradlí jak moderního vzhledu, tak i klasického stylu nebo i rustikálního pojetí.
 

Schodiště a zábradlí

Rádi vám pomůžeme s návrhem schodišťě pro interiér vašeho domu a zrealizujeme zakázku dle vašich specifických požadavků. Výrobky naší firmy se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností.

Schodiště z masivu je vyráběno z dubu, buku, javoru, ořechu,… Zábradlí lze kombinovat s kovem, sklem nebo s použitím dřevěných prvků. Barevně lze doladit k interiéru.

Dřevěné schodiště

dřevěné schodiště dřevěné schodiště dřevěné schodiště dřevěné schodištědřevěné schodiště dřevěné schodiště dřevěné schodištědřevěné schodištědřevěné schodištědřevěné schodištědřevěné schodištědřevěné schodištědřevěné schodydřevěné schodydřevěné schodydřevěné schodištědřevěné schodydřevěné schodydřevěné schodydřevěné schodydřevěné schody

Dřevěné schodiště s nerezovým zábradlím

schodiště schodiště schodiště schodištěschodiště schodiště schodiště schodiště schodiště schodiště schodištěschodiště schody30 schody31schody26schody32 schodištěschodištěschodištěschodištěschodiště schodištěschody37 schody41 schody42 schody42